תנאי הזמנת סרטוני הזמנה

"המוצר" – שינוי פרטים בסרטון הזמנה שנבחר ע"י הלקוח + יצירת עמוד לאישורי הגעה וקובץ המרכז את תשובות האורחים(במידה ונבחר)

משלוח – המוצר הוא מוצר דיגיטלי והוא ישלח ללקוח לאפליקציית "WhatsApp" למספר אותו הזין הלקוח, אלא אם כן ביקש הלקוח דרך חלופית לשליחת הסרטון.

זמן – במהלך יום עסקים גרפיקס יעשה את כל המאמצים לבצע את העבודה בתוך שעתיים מרגע קבלת הזמנה תקינה, במידה והדבר לא מתאפשר גרפיקס מתחייב לביצוע העבודה עד 2 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה. הזמנה שהתקבלה מחוץ לימי העסקים תעובד ביום העסקים הבא. ימי עסקים – ראשון עד חמישי 9:00-19:00, לא כולל חגי ישראל.

תיקונים – תיקונים נוספים כמו תיקונים שנעשו עקב טעות בהזנת הפרטים של הלקוח, תיקונים או תוספות בגלל חוסר שביעות רצון של הלקוח ייעשו בתוספת תשלום שתקבע ע"י גרפיקס.

מוזיקה – ברירת המחדל של המוזיקה ברקע הסרטון תהיה המוזיקה שבדוגמה, במידה והלקוח בחר מוזיקה אחרת(תוכנס לסרטון בצורה אוטומטית) הוא יהיה האחראי הבלעדי להוספתה לסרטון והלקוח מאשר כי לו את כל האישורים הנדרשים לזכויותיה.

תשלום – 100% תשלום מראש של 99 ₪ עבור כל הזמנה וכל עמוד אישורי הגעה דרך סליקת אשראי או אפליקציית "ביט" באתר האינטרנט.

החזרים – ניתן לבטל את ההזמנה לפני תחילת ביצוע העבודה ולקבל החזר כספי מלא פחות עמלת סליקת האשראי, לאחר תחילת ביצוע העבודה לא ניתן לבטל את ההזמנה. במידה וימצאו בעיות חריגות מתמשכות בעמוד אישורי ההגעה יוחזר ללקוח החזר כספי על אישורי ההגעה פחות עמלת סליקת האשראי, הלקוח מתחייב כי לא ידרוש כל תשלום נוסף מעבר לכך.

 

הסכם זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.